Listopad 2012

12. listopadu 2012

12. listopadu 2012 v 18:42 | Prostě gay |  Střípky mého každodenního života
Čau návštěvníci (nebo spíš návštěvnice, co jsem si všiml ;)),
jak se dneska máte?
U nás ve škole to bylo dneska docela fajn, psali jsme jen z fyziky a tomu jsem celkem rozuměl. Zato zítra nás čeká pořádná dávka těžkých testů. Máme psát čtvrtletku ze španělštiny, té učitelce asi vážně přeskočilo. Naposled jsme psali v pátek na celé dvě lekce, tak co teď blbne se čtvrtletkou? Navíc píšeme na jednu maturitní otázku z matiky a taky ze semináře společenských věd, na který dělám ten projekt o homosexualitě ;).
Dneska jsem se vrátil domů před chvílí. Učil jsem se o víkendu, teď už si to jen zopakuju :). Chtěl jsem totiž dnešek po škole využít jinak :). Už se blíží zima, tak jsme s kámošem byli naposled provětrat jeho motorku :). Já mám řidičák jen na auto, ale Tom je specialista na motorky a občas mě vytáhne, jeden se projet. Miluju tu rychlou jízdu :).
Chystám se taky si udělat řidičák na motorku ;). Ale ještě nevím :). Možná si budu přát autoškolu na motorku k dvacátým narozeninám od našich ;).
Čekám na komentáře, nezapomeňte se pořádně vypovídat - jaký byl váš den? Jak to jde ve škole? Píšete hodně?
A držte mi zítra palce na testy, prosím ;). Děkuju :).

Prosím o pomoc

11. listopadu 2012 v 20:01 | Prostě gay |  Střípky mého každodenního života
Ahoj,
dělám do školy psychologickou práci na seminář :). Vybral jsem si téma homosexualita, jelikož je mi blízké. Součástí práce má být anonymní anketa. Proto vás poprosím, věnujte mi minutku a vyplňte TENTO DOTAZNÍK. Moc by mi to pomohlo ;).
Díky moc :).

Katie

8. listopadu 2012 v 22:05 | Prostě gay
Kdo je to Katie?
Pokud ji neznáte, tak vás upřímně lituju ;). Je to snad nejoptimističtější člověk, kterého znám ;). Je to holka, kterou miluju, je to moje sestřička :). Je to kamarádka, kterou bych nikdy za nic neměnil.

V čem je výjimečná?
Je to snad ta nejmilejší osoba, jakou znám. Je trpělivá, ráda si vyslechne problémy ostatních a poradí. Ale hlavně, je tu vždycky, když ji potřebujete, když se chcete zasmát, když potřebujete parťáka na blbiny, když si potřebujete někomu postěžovat, když si chcete jen popovídat.


8. listopadu 2012

8. listopadu 2012 v 21:54 | Prostě gay |  Střípky mého každodenního života
Ahojte ještě jednou dneska :),
tak jsem konečně nastavil nějaký design, zabralo mi to celkem dost času, ale předpokládám, že vás to moc nerušilo, když je tohle nový blog :). Divil bych se, kdyby to tu přetýkalo návštěvníky :).
Dneska je celkem normální den. Škola byla nudná, psali jsme diktát z češtiny :). Doufám, že ho mám správně ;).
Ráno jsem telefonoval s Katie, mluvili jsme o knížce, kterou mi doporučovala (a odpo mi ji poslala mailem!), a o nějakých písničkách :). Často jí ráno volám, abychom jen tak pokecali ;).
Teď si s Kate píšu na skypu, jen tak neutrálně srandičky :D. Znáte to...
Cestou ze školy jsem šel nakoupit. Mamka mě vyslala :D. Tolik mě to nebaví, ale tak jsem se překonal. Nakonec, jde přece jen o pár rohlíků, ne? :)
Jinak jsem založil jednu anketu, možná že budou přibývat, ale v současné době mi stačí tahle jedna :).
Zítra se mi vůbec nechce do školy, učitelka na španělštinu se asi zbláznila, zítra píšem na celé dvě lekce, té gramatiky tam bylo tolik... Nemá mě moc ráda, protože nebudu maturovat ze španělštiny :D. Tak nejsem blázen, asi ne :D. Za těch několik let, co se učím, jsem se naučil možná představit :D.
Tak já pomalu půjdu, chce se mi docela spát a ještě jsem si chtěl zopakovat ty lekce :).
Doufám, že se vám můj blog líbí ;).

Vítejte

8. listopadu 2012 v 16:14 | Prostě gay
Ahoj!
Vítám vás na svém blogu, který jsem si založil z dlouhé chvíle. Abych nekecal, do blogového světa mě přivedla moje skvělá, úžasná, nejlepší kamarádka Katie, kterou miluju jako snad nikoho ;)**.
Ať už jste tu náhodou nebo na něčí doporučení, budu rád, když se budete vracet ;).
A teď už něco ke mně: Jmenuji se Jonáš a narodil jsem se 13. dubna 1993. Miluju svůj život. Jsem gay a jsem na to hrdý.
Myslím si, že je škoda, jak většina lidí řeší sexualitu ostatních. Tak jsem si říkal, že by bylo fajn zkusit na tom něco změnit :). To je jeden z důvodů, proč jsem si taky tento blog založil. Budu sem pravidelně psát články o tom, co se mi přes den stalo, abyste mohli sami posoudit, že jsem úplně normální kluk.
A to je asi všechno, co bych vám pro úvod chtěl říct.
Užijte si to tu ;).